Коли варто звернутися до лікаря? - Клініка алергології та імунології AіrDOC
+380443344848

Коли варто звернутися до лікаря?

Коли варто звернутися до лікаря алерголога?

Алергія отруює життя мільйонів людей. Останні 50 років поширення алергічних захворювань у країнах світу лише зростає. За даними ВОЗ на алергічний риніт страждає до 40% людей у світі. Основні симптоми алергії – нежить, свербіж і почервоніння очей, набряки.

Коли потрібно терміново звертатися до лікаря алерголога?

Коли ви не впевнені – у вас застуда чи алергія …

Застуду та алергію – особливо алергічний риніт (АР) – можна легко сплутати, тому що в обох випадках виникає чхання та нежить. Лікарі клініці AirDOC допоможуть визначити, чи симптоми викликані алергенами навколишнього середовища – такими як пилок, пилові кліщі або тютюновий дим та інші алергени, або ж у вас застуда або запалення верхніх дихальних шляхів, спричинене одним із вірусів.

Застуда та алергія лікуються по-різному, тому важливо встановити правильний діагноз. Прийом ліків від застуди, коли ви насправді страждаєте на алергію, може бути не лише неефективним, але і марною тратою грошей. У разі ГРВІ окрім нежиті і чхання є скарги на біль і почервоніння в горлі, температура, слабкість. При алергічних захворюваннях скарги найчастіше носять тривалий характер і загострюються в певних ситуаціях. У більшості випадків алергічне захворювання добре контролюється ліками, якщо вчасно їх приймати та за порадою досвідченого лікаря алерголога.

Коли симптоми заважають повсякденному життю …

На додаток до закладеного носа та інших симптомів, алергія також може призвести до таких проблем, як головний біль, синусові та вушні інфекції, через які ви можете почуватися м’яко кажучи, некомфортно. Але коли алергія ускладнює роботу, сон або насолоду від відпочинку на природі, страждати не потрібно, адже життя без алергії існує! Лікар може допомогти вам зрозуміти, на що у вас алергія, та як ефективно її вилікувати, щоб ви могли знову почати жити своїм життям.

Нашим досвідченим спеціалістам під силу навіть складні медичні випадки. Не слід відкладати візит до лікаря, адже наявність алергії може викликати ускладнення. Наприклад, алергічний риніт часто асоціюється з бронхіальною астмою, сприяє розвитку інших захворювань ЛОР-органів – синуситу, отиту, інфекцій верхніх дихальних шляхів та ін.

Коли не наступає полегшення …

Найбільшим показником того, що ви страждаєте на алергію, є те, що ви не почуваєте себе краще через 4-5 днів. Застуда зазвичай проходить, тоді як симптоми алергії зберігатимуться, якщо не вжити необхідних заходів для полегшення симптомів. Що обов’язково допоможе – це візит до компетентного лікаря.

Слід зважати, що ліки мають побічні ефекти – наприклад, сонливість. Лікар допоможе обрати препарати, які найкраще лікуватимуть симптоми, одночасно обмежуючи побічні ефекти, які роблять дискомфортним ваше життя. У клініці AirDOC використовують сучасні методи діагностики та лікування, як АСІТ (лікування за допомогою алерген специфічної імунотерапії), які дозволять зменшити або повністю відмовитися від прийому лікарських препаратів.

Коли у вас є інші проблеми зі здоров’ям …

Важливо звернутися до лікаря, якщо у вас є інші проблеми зі здоров’ям, такі як підвищений тиск, цукровий діабет, хвороби серця або нирок. Не всі ліки безпечно приймати людям із такими захворюваннями. Звернувшись до лікаря, ви зможете переконатися, що ви не ставите під загрозу своє здоров’я, приймаючи неправильні ліки. Зверніться до нашої клініки AirDOC, ми поєднали досвід трьох поколінь медиків, зібрали фахову команду та лише сучасні методи та підходи до лікування алергії.

We will always help!

Good day! My name is Maria, I am your personal manager. You can contact me by phone and I will be happy to answer your questions!

+380443344848

Or leave your number and we will call you.

  Contact us:

  Questions left?

  Fill out the feedback form and we'll get back to you soon!   Sign up for Viber / Telegram:

   Address

   Kyiv
   Heroes of Stalingrad Avenue, 4a

   Working hours

   Monday to Friday 8:00 to 20:00

   Saturday - 8: 00-16: 00

   Залишити заявку