DermoScan X2. Цифрова дерматоскопія - Клініка алергології та імунології AіrDOC
+380443344848

DermoScan X2. Цифрова дерматоскопія

Цифрова дерматоскопія — це сучасний неінвазивний метод діагностики новоутворень шкіри, що заснований на здатності шкіри відбивати та пропускати світло.

За допомогою спеціального пристрою — дерматоскопа оглядають шкіру при спеціальному освітленні та у значному збільшенні, завдяки чому лікар може побачити та оцінити структури невусу, які не видно неозброєним оком. Його використовують, щоб більш точного встановити діагноз, перевірити «родимки» та діагностувати рак шкіри на ранній стадії.

Про мелодику дослідження

За статистикою, понад 70% меланом (злоякісних пухлин шкіри) виникають на чистій шкірі, тобто там, де раніше нічого не було. І лише до 30% розвиваються з уже існуючих невусів. Саме тому необхідно не лише перевіряти «старі» невуси, а й звертати увагу на нові утворення на шкірі.

Найбільш простим та водночас найбільш якісним методом моніторингу стану всіх невусів є картування тіла: створення карти родимок або паспорту родимок.

DermoScan X2 — це сучасна комплексна система для цифрового стандартизованого фотодокументування всього тіла. Вона допомагає відстежувати зміни в уже існуючих невусах та фіксувати нові утворення на тілі. Це, безумовно, найкращий метод моніторингу стану всіх новоутворень для раннього виявлення раку шкіри. Він дає змогу провести автоматичний аналіз шкіри всього тіла за дуже короткий проміжок часу та допомагає лікарю відстежувати зміни у старих невусах, появу нових та навіть непомітних родимок, допомагає виявити новоутворення з високим онкологічним ризиком. Крім того, перевагою є також можливість зменшити кількість непотрібних видалень новоутворень та дискомфорту, пов’язаного з ними.

Переваги методу

Як проходить процедура

Спочатку лікар оглядає шкіру, звертаючи увагу на підозрілі утворення, а також ті, що турбують пацієнта. Проводить обробку дерматоскопа дезінфікуючим розчином, а також обробку антисептиком шкіри у місці проведення дерматоскопії. За потреби лікар може нанести на шкіру спеціальну олію або гель для отримання кращого зображення. Після чого лікар прикладає дерматоскоп до шкіри, оглядає новоутворення та оцінює його. Розповідає про прогноз цього утворення та пропонує можливі варіанти видалення.

Коли необхідна цифрова дерматоскопія

Наші лікарі знають, як допомогти вам подолати алергію навіть у найскладніших випадках

Романюк Лілія Іванівна

Лікарський стаж: 36 років. Доктор медичних наук, віце-президент асоціації алергологів України, заслужений лікар України. Спеціалізація: алергологія, пульмонологія. Вища категорія

Гогунська Інна Володимирівна

Лікарський стаж: 28 років. Спеціалізація: алергологія, додатково: отоларингологія. Доктор медичних наук, професор, провідний науковий співробітник. Заслужений лікар України. Віце-президент Асоціації алергологів України, член Європейського респіраторного товариства, Європейської асоціації астми та алергії. Вища категорія.

Зайков Сергій Вікторович

Доктор медичних наук, президент асоціації алергологів України. Вища категорія

Левченко Анастасія Романівна

Лікарський стаж: 8 років. Спеціалізація: алергологія, гастроентерологія, терапія та УЗД-діагностика. Кандидат медичних наук.

Ярмолинська Ольга Євгеніївна

Лікарський стаж: 21 рік. Спеціалізація: алергологія. Член Європейської Асоціації алергологів та імунологів. Вища категорія

Немировська Наталія Володимирівна

Спеціалізація: алергологія, дитяча алергологія. Вища категорія

Ціни

За будь-якими уточненнями ви можете звернутися до нашого контакт-центру

Цифрова дерматоскопія

Цифрова дерматоскопія на апараті DermoScan X2 (1-3 утворення) з консультацією дерматолога

1 100 грн

Цифрова дерматоскопія на апараті DermoScan X2 (4-10 утворень) з консультацією дерматолога

1 500 грн

Цифрова дерматоскопія на апараті DermoScan X2 (більше 10 утворень) з консультацією дерматолога

2 000 грн

Карта родимок (паспорт родимок) – автоматизована цифрова картографія всього тіла на апараті DermoScan X2 із цифровим дерматоскопічним аналізом та консультацією дерматолога

3 900 грн

Детальніше про проведення цифрової дерматоскопії можна дізнатися за телефоном інформаційної служби AirDOC (044) 33-44-848

Ми завжди допоможемо!

Добрий день! Мене звати Марія, я ваш персональний менеджер. Ви можете зв’язатися зі мною за номером телефона, і я з радістю відповім на ваші запитання!

+380443344848

Або залиште свій номер, і ми вам зателефонуємо.

  Зв’яжіться з нами:

  Залишились запитання?

  Заповніть форму зворотнього зв’язку, і ми зателефонуємо вам найближчим часом!   Записатись по Viber/ Telegram:

   Адреса

   м. Київ
   пр-т Героїв Сталінграду, 4а

   Часи роботи

   Понеділок - п’ятниця 8:00-20:00

   Субота - 8:00-16:00

   Залишити заявку