Які наслідки алергії, якщо не лікуватися? AirDOC
+380443344848

Які наслідки алергії, якщо не лікуватися?

Алергія – на жаль, дуже поширене захворювання. Найчастіше алергію викликають цвітіння рослин і дерев, їжа, ліки та тварини. Зазвичай симптоми цього захворювання незначні, ми можемо сплутати алергію із застудою і не звернути на неї жодної уваги.

Найпоширеніші алергічні захворювання: харчова алергія, певні форми астми, риніт, кон’юнктивіт, набряк, кропив’янка, екзема, алергія на ліки та комах. За даними Всесвітньої організації алергії (WAO), в усьому світі 300 мільйонів людей страждають на астму, а приблизно 200-250 мільйонів – на харчову алергію.

У найгірших випадках алергія призводить до анафілаксії – важкої, загрозливої для життя реакції організму на алерген. Це може спричинити серйозні проблеми, як-от нездатність дихати або зупинку серця. Кількість людей, які потрапили до лікарні внаслідок анафілаксії, значно зросла за останні десятиліття. Тому з лікуванням алергії ліпше не зволікати.

Помірні симптоми

Це може бути надто спокусливим – не звертатися до лікаря, якщо алергія викликає незначні симптоми. Алергія – одне з найпоширеніших хронічних захворювань у світі. Однак для багатьох її наслідки – не фатальні. У разі алергії ви можете відчути нежить, незначний висип, кашель і чхання, подразнення кишківника. Загалом такі симптоми алергії більшість людей сприймає, як незначні незручності, що минуть самі по собі.

Люди ігнорують симптоми алергії, оскільки вважають, що можуть упоратися з цим захворюванням без медичного втручання. Алергія дійсно може минути сама по собі, але у дуже легких випадках. Ігнорування алергії може спричинити серйозні проблеми зі здоров’ям у майбутньому.

Приховані проблеми

Наприклад, алергічний риніт, який не лікують, може спричинити запалення носових пазух і вух. У разі їх запалення накопичується слиз, який є ідеальним середовищем для бактерій. Тобто алергія без лікування може ускладнити інші хронічні проблеми.

Це лише деякі фізичні неприємності, які може спричинити алергія. Це підступне захворювання, і без лікування може суттєво ускладнити ваше життя. Одне норвезьке дослідження показало, що діти, які страждають на алергічний риніт, отримували гірші оцінки, ніж їх здорові однолітки. У дорослих симптоми алергії змушували їх пропускати роботу або провокували значне зниження працездатності.

Одне норвезьке дослідження показало, що діти, які страждають на алергічний риніт, отримували гірші оцінки, ніж їх здорові однолітки. У дорослих симптоми алергії змушували їх пропускати роботу або провокували значне зниження працездатності.

Життя без алергії існує

Уникнення лікування алергії може призвести не лише до постійного роздратування, хронічної втоми та проблем зі здоров’ям, а й до зниження якості життя у цілому.

Тому дуже важливо проконсультуватися у алерголога, якому ви можете довіряти. В клініці AirDOC працюють висококваліфіковані спеціалісти, які не призначають зайвих обстежень. Завдяки таким сучасним технологіям і методам лікування, як АСІТ (лікування за допомогою алерген-специфічної імунотерапії), ви можете позбутися алергії та жити повноцінним життям.

Ми завжди допоможемо!

Добрий день! Мене звати Марія, я ваш персональний менеджер. Ви можете зв’язатися зі мною за номером телефона, і я з радістю відповім на ваші запитання!

+380443344848

Або залиште свій номер, і ми вам зателефонуємо.

  Зв’яжіться з нами:

  Залишились запитання?

  Заповніть форму зворотнього зв’язку, і ми зателефонуємо вам найближчим часом!   Записатись по Viber/ Telegram:

   Адреса

   м. Київ
   пр-т Героїв Сталінграду, 4а

   Часи роботи

   Понеділок - п’ятниця 8:00-20:00

   Субота - 8:00-16:00

   Залишити заявку