Вакцинація - Клініка алергології та імунології AіrDOC
+380443344848

Вакцинація

Ефективна та безпечна вакцинація в АirDOC, це:

 • найкращі вакцини провідних світових виробників вакцин;
 • ретельне дотримання всіх вимог зберігання та транспортування вакцин, наявність всіх умов для дотримання «холодового ланцюга»;
 • проведення всіх щеплень, що входять до Національного календаря вакцинації;
 • можливість проведення додаткових щеплень, що рекомендовані Міністерством охорони здоров’я України та призначаються людям на підставі віку, стану здоров’я та певних життєвих ситуацій – таких, як подорожі в екзотичні країни;
 • супровід досвідчених лікарів для досягнення найвищого профілю ефективності та безпеки вакцинації;
 • увага до міжнародних тенденцій та впровадження прогресивного світового досвіду для наших пацієнтів.

Для дорослих і дітей

Вакцини нового покоління

Безболісно та у зручний для вас час

Чому потрібно вакцинуватися?

Вакцинація – найефективніший спосіб захисту від інфекційних хвороб, рівноцінної альтернативи якому немає. Це безпечний, сучасний та відповідальний вияв турботи про себе та рідних людей, незалежно від віку або базового стану здоров’я.

Пандемія COVID-19 яскраво продемонструвала надзвичайну вразливість людства перед інфекційними хворобами. І вакцинація залишається найнадійнішим методом протидії поширенню цих недуг, а також виникненню важких ускладнень.

В клініці AirDOC ми вакцинуємо дітей згідно з національним календарем щеплень, проводимо щорічну вакцинацію від грипу та інші щеплення для дорослих, які рекомендовані ВООЗ та МОЗ України.

Щеплення у нас відбуваються під ретельним контролем лікарів та в комфортних умовах. Ми дбаємо про те, щоб діти та дорослі під час вакцинації не отримували стресу та сприймали процедуру як важливий та відповідальний крок, вияв турботи про себе.

Чому варто вакцинуватися в AirDOC?

 • Вакцинація всієї родини

  Ми вакцинуємо дорослих та дітей, ви можете захистити всю родину від інфекційних хвороб в одній клініці.

 • Сучасні препарати

  Ми використовуємо кращі вакцинні препарати провідних світових виробників і постійно слідкуємо за прогресивними тенденціями, вивчаємо всі досягнення медицини та науки, щоб впровадити їх для наших пацієнтів.

 • Супровід досвідчених лікарів

  У вартість процедури щеплення входить консультація лікаря. Наші спеціалісти уважно спілкуються з пацієнтами, враховують кожну деталь та здійснюють ретельний огляд перед вакцинацією.

 • Постійний зв’язок з лікарем

  Ми активно контролюємо стан пацієнтів, що отримали щеплення. Наша команда завжди на зв’язку та готова дати зрозумілі відповіді на всі запитання пацієнтів.

 • Комфорт

  Приміщення клініки, в яких відбуваються процедури вакцинації, є зручними та естетичними. Кожна деталь продумана для того, щоб малеча та дорослі пацієнти не відчували страху та стресу. Оберіть зручний час для проведення щеплення та будьте впевнені в безпеці та комфорті.

 • Індивідуальний підхід

  У нашому суспільстві так склалося, що на рішення батьків щодо вакцинації дитини впливає безліч факторів. Ми завжди підтримуємо ваше рішення зробити щеплення дитині, якою б складною не була ваша попередня історія в цій темі.

У нас працює команда, яка вміє знаходити індивідуальні рішення для того, щоб провести всю вакцинацію, необхідну для захисту дитини в тих випадках, якщо з якихось причин дитина не була вакцинована за графіком, що затверджений національним календарем щеплень.

Ми є експертами в питаннях організації вакцинації у дітей з тяжкими формами алергії, з імунологічними розладами та іншими видами патології, що призводять до обмежень чи відсутності вакцинації.

Ми уважно вислухаємо, вивчимо медичну історію, відповімо на всі запитання, аргументовано розвіємо сумніви та зробимо все для того, щоб ваші діти були захищені, а ви впевнені у їхній безпеці.

Види щеплень

 • вакцинація мандрівників проти типових для певного регіону інфекцій;
 • вакцинація дітей на першому році життя і подальша ревакцинація згідно з національним календарем щеплень
 • вакцинація майбутньої мами перед вагітністю (від краснухи, коклюшу та грипу);
 • за епідемічними показаннями мешканцям небезпечних регіонів рекомендовані додаткові щеплення (проти туляремії, кліщового енцефаліту, сибірської виразки, чуми);
 • професійні вакцинації (від гепатиту B для медичних працівників та інші);
 • екстрена вакцинація необхідна в разі епідемій (від грипу, сказу при укусах тварин та інші).

Пакети вакцинації

Вакцинація першого року

Вакцинація майбутньої мами

Вакцинація від грипу для усієї родини

Пакет вакцинації для мандрівника

Корпоративний пакет вакцинацій установ, організацій та компаній

Корпоративний пакет вакцинацій для медичних працівників

Ціни

За будь-якими уточненнями ви можете звернутися до нашого контакт-центру

Ми завжди допоможемо!

Добрий день! Мене звати Марія, я ваш персональний менеджер. Ви можете зв’язатися зі мною за номером телефона, і я з радістю відповім на ваші запитання!

+380443344848

Або залиште свій номер, і ми вам зателефонуємо.

  Зв’яжіться з нами:

  Залишились запитання?

  Заповніть форму зворотнього зв’язку, і ми зателефонуємо вам найближчим часом!   Записатись по Viber/ Telegram:

   Адреса

   м. Київ
   пр-т Героїв Сталінграду, 4а

   Часи роботи

   Понеділок - п’ятниця 8:00-20:00

   Субота - 8:00-16:00

   Залишити заявку