Пульмонология. Лечение органов дыхания качественно с AirDOC
+380443344848

Пульмонологія

Пульмонологія – це напрямок медицини, що займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань органів дихання.

Перелік хвороб, які лікує лікар-пульмонолог дуже широкий: від хронічних ринітів до складних захворювань легень.

У випадку онкозахворювань легень або туберкульозу, пульмонолог, діагностувавши ці недуги, скеровує пацієнта до вузькопрофільних спеціалістів, які надають вузькоспеціалізовану допомогу.

Лікарі-пульмонологи медичної клініки AirDOC працюють злагоджено із фахівцями інших напрямків, діагностика та лікування проблем органів дихання у нас відбувається швидко, точно та без стресу для пацієнтів. Не зволікайте із зверненням, якщо відчуваєте тривожні симптоми: чим швидше ви довірите своє одужання професійній медичній команді, тим швидше отримаєте тривалий та якісний результат.

У клініці AirDOC пульмонологи співпрацюють з іншими спеціалістами для допомоги при таких хворобах:

 • бронхіальна астма;
 • гострий і хронічний бронхіт;
 • захворювання легень;
 • важкі стадії хронічних обструктивних бронхітів;
 • бронхоектатична хвороба;
 • хронічне обструктивне захворювання легень;
 • муковісцидоз;
 • саркоїдоз;
 • пневмоконіози.

Пульмонолог може діагностувати, але не лікує:

 • Туберкульоз
 • Захворювання верхніх дихальних шляхів
 • Рак легень

Варто звернутися до пульмонолога, якщо у вас присутні такі симптоми:

 • неприємні відчуття та біль в грудній клітці;
 • часті простудні захворювання та кашель, що триває понад 10 днів;
 • кашель, що супроводжується виділенням мокроти з кров’ю або гноєм;
 • задишка, напади задухи та хрипи у легенях та бронхах.

Наші лікарі знають, як допомогти вам подолати алергію навіть у найскладніших випадках

Романюк Лілія Іванівна

Лікарський стаж: 36 років. Доктор медичних наук, віце-президент асоціації алергологів України, заслужений лікар України. Спеціалізація: алергологія, пульмонологія. Вища категорія

Дзюблик Ярослав Олександрович

Лікарський стаж: 25 років Спеціалізація: пульмонологія. Доктор медичних наук, член європейського респіраторного суспільства та Асоціації фтизіатрів та пульмонологів України. Вища категорія

Мясний Іван Семенович

Лікарський стаж роботи 36 років Лікар вищої категорії Кандидат медичних наук Заслужений лікар України, автор більш 30 наукових статей, тез, доповідей на галузевих з’їздах та конференціях. Здійснює діагностику та лікуванням захворювань  бронхо-легеневої системи. Член Асоціації хіміотерапевтів, пульмонологів України.

Диагностика и лечение

Діагностика. Лікар уважно спілкується з пацієнтом, з’ясовує деталі способу життя, спадкові схильності, характер симптомів, що турбують, оцінює стан пацієнта візуально. На підставі цього призначає методи функціональної або лабораторної діагностики, дотримуючись принципів доказових протоколів.

Лікування. Після постановки діагнозу, пульмонолог складає план медикаментозного лікування, апаратних процедур, рекомендації щодо способу життя, рухової активності, харчування. Оскільки команда AirDOC працює комплексно, при потребі кожен наш пацієнт отримає консультацію та рекомендації інших спеціалістів.

Наші переваги

Комплексність

Алергія — це завжди комплексна проблема. Для того, щоб її вирішити, часто потрібно відкоригувати спосіб життя, харчування, вилікувати супутні захворювання. Тому в AirDOC злагоджено працює команда спеціалістів різних профілів, які об’єднують зусилля для того, щоб в кожному випадку знайти саме те рішення, завдяки якому ефект від лікування буде цілісним та тривалим.

Інноваційність та доказовість

Ми застосовуємо найсучасніші протоколи лікування, які є частиною клінічної практики в провідних медичних закладах Європи та США. Наші лікарі, подібно до європейських колег, активно використовують в роботі електронні ресурси з найсвіжішими науково-практичними даними.

Експертність

Лікарська команда – головний фактор успіху AirDOC. Доктори наук, лідери думок в галузі алергології та суміжних медичних дисциплінах, визнані експерти об’єднали свій досвід для того, щоб швидко та ефективно надавати допомогу всім, хто має алергічне захворювання.

Повага до часу та емоцій

Процес лікування не має бути виснажливим. Досвід та професійність лікарів –  запорука оптимізації процесу та якомога швидшого одужання. 

Проте й емоційний стан пацієнта дуже важливий. Для сприяння позитивному налаштуванню ми зробили максимум: ввічливий та щирий сервіс, зручність та естетика в облаштуванні приміщення клініки, зручне та приємне розташування

Прозорість

Ми є партнерами наших пацієнтів на їхньому шляху до позбавлення від алергії. Свідоме залучення пацієнта в процес лікування — важлива умова одужання. Ми не застосовуємо складні терміни для створення «магічного ефекту», який робить пацієнта безпорадним. Натомість, наші лікарі детально та зрозуміло пояснюють план лікування, відкрито відповідають на всі запитання, постійно перебувають на зв’язку і в контакті з пацієнтами. Команда AirDOC – це справжня група підтримки на шляху до вашого одужання!

Філософія оптимізму

Ми знаємо, що можна вилікувати навіть найскладніші випадки алергії. Наші спеціалісти допомагають пацієнтам, у яких багато є попередні спроби лікування. Наш оптимізм заснований на професіоналізмі і глибоких знаннях і ми налаштовуємо кожного нашого пацієнта на віру в одужання та власні сили.

Профілактичні консультації

Підтримка здоров’я органів дихання, як правило, потребує коригування способу життя. При хронічних хворобах важливо дотримуватися цих правил, щоб продовжити період ремісії і зробити симптоми менш відчутними. Профілактичні консультації також важливі для всіх, в кого в родині були хворі на складні хвороби дихальної системи.

Головні поради лікаря для підтримки здоров’я легень:

 • не палити;
 • уникати переохолодження, холодної їжі та напоїв;
 • проводити вакцинацію від інфекційних хвороб;
 • лікувати алергію при появі перших симптомів;
 • уникати тривалого контакту з пилом та токсичними випаровуваннями;
 • користуватися індивідуальними засобами захисту в ситуаціях, коли це необхідно;
 • тренувати дихальну систему за допомогою дихальних вправ;
 • повноцінно та збалансовано харчуватися;
 • загартовуватися.

Ціни

За будь-якими уточненнями ви можете звернутися до нашого контакт-центру

Пульмонолог

Консультація

Консультація експерта, керівника напрямку, доктора медичних наук

1980 грн

Консультація спеціаліста, кандидата медичних наук

1170 грн

онлайн консультація

Консультація експерта, керівника напрямку, доктора медичних наук

1190 грн

Консультація спеціаліста, кандидата медичних наук

790 грн

Мы всегда поможем!

Добрый день! Меня зовут Мария, я ваш персональный менеджер. Вы можете связаться со мной по номеру телефона, и я с радостью отвечу на ваши вопросы!

+380443344848

Или оставьте свой номер, и мы вам перезвоним.

  Свяжитесь с нами:

  Остались вопросы?

  Заполните форму обратной связи, и мы перезвоним вам в ближайшее время!   Записаться по Viber/ Telegram:

   Адрес

   г. Киев
   пр-т Героев Сталинграда, 4а

   время работы

   Понедельник - пятниця 8:00-20:00

   Суббота - 8:00-16:00

   Залишити заявку