Діагностика і лікування алергії в AirDOC.
+380443344848

Невиліковність алергії — МІФ!

Усе життя страждати на алергією необов’язково. Дізнайтеся, як 10 000+ наших пацієнтів змогли покращити якість життя та полегшити прояви алергії

4 головні принципи лікування алергії в AirDOC

1. Комплексне бачення

Алергія завжди комплексна проблема. Що це означає? Для того, щоб позбавитися її надовго недостатньо просто призначити хороші медикаменти. Лікування алергії починається з пошуку причин та глибокого дослідження способу життя пацієнта. Завдяки цьому ми знаходимо дієві, індивідуальні рішення для кожної людини.

Індивідуальний підхід до лікування — для нас це не формальна фраза, а чіткий перелік цінностей та правил і глибоке розуміння потреб людини.

Повернути людині можливість вільно дихати, без страху відпочивати на природі, їсти улюблену їжу, не хвилюючись, чи не буде на неї реакції — такі завдання ставить перед собою наша команда (а не просто зняти чи замаскувати симптоми)

Досягти цього можливо лише при точній діагностиці, персонально підібраному лікуванню та розумінні унікальності кожного пацієнта.

Пройти тест на алергію онлайн

Переваги доказових методів лікування алергії

Недоказові методи:

 • Не гарантують результату
 • Маскують симптоми
 • Дорогі, неефективні ліки
 • Ризик ускладнень
 • Нетривале полегшення

Доказові методи:

 • Лікують причини, а не симптоми
 • Доведена ефективність
 • Можливість підібрати програму лікування індивідуально
 • Тривалий ефект полегшення
 • Збереження часу та коштів

Метод АСІТ: що це і як це працює?

 • Нагадує щеплення: в організм вводять мікродози алергену
 • Формує тривалий імунітет до алергену
 • Підходить дорослим та дітям
 • Має високу ефективність
 • Забезпечує полегшення, яке дозволяє відмовитися від ліків

Діагностика алергії в AirDOC

Шкірні прік-тести

Шкірні алергопроби — ефективний метод діагностики алергії. За допомогою шкірних проб можна виявити алергію на пилок, цвітіння, шерсть домашніх тварин, кліщів, продукти харчування та інше. Тестування триває не більше 15 хвилин та відбувається в комфортних умовах для пацієнтів. Підходить дорослим та дітям.

Дізнатися більше…

Патч тестування

Для алергічного контактного дерматиту найчастіше застосовуються ПАТЧ-тестування. Особливість ПАТЧ-тесту в тому, що він визначає реакції на алергію уповільненого типу, які можуть виникати через 48 годин ПАТЧ-тест необхідний людям з алергічним контактним дерматитом і атопічним дерматитом, екземою. Незамінний для людей с реакціями на косметичні та побутові засоби, вироби з металу, перукарям, стоматологам та всім, хто має контакт с різними хімічними речовини та реакцію шкіри на них.

Дізнатися більше…

ALEX-ТЕСТ

ALEX² ( Австрія) – персональний паспорт алергії, це нове покоління тестів в діагностиці алергічних реакцій. Завдяки складу з 295 екстрактів алергенів і алергенних молекул, включаючи рівень загального IgE, ALEX² охоплює більш ніж 99% відомих алергенів, надаючи тим самим найповнішу картину сенсибілізації.

Дізнатися більше…

Ультразвукове дослідження органів та систем

Лікарі AirDOC виконують комплексне УЗД (ультразвукове дослідження) експертного класу за допомогою сучасних ультразвукових апаратів. УЗД в АirDOC – це дослідження стану тканин та органів з використанням ультразвукових хвиль. У нашій клініці працюють лікарі-діагности з великим практичним досвідом: доктори вищої категорії, кандидати медичних наук, які мають багаторічний стаж та досвід.

Дізнатися більше…

Тестування функції легень

Спірометрія

Сучасний тест, що вимірює об’єм та швидкість повітря, які пацієнт може вдихнути та видихнути. Особливо цінний при діагностиці астми. Спірометрію можна використовувати для моніторингу стану астматичних хворих впродовж тривалого часу. Тест проводять у клініці швидко і безболісно.

Тест на оксид азоту на видиху

Пацієнти з хворобами дихальної системи, зокрема, люди з астмою, мають високий рівень оксиду азоту на видиху. Тому цей тест має важливе значення для точної діагностики захворювань дихальної системи. Тест інформативний, легкий у проведенні і не викликає стресу у пацієнтів.

Наші переваги

Комплексність

Алергія – це завжди комплексна проблема. Для того, щоб її вирішити, часто потрібно відкоригувати спосіб життя, харчування, вилікувати супутні захворювання. Тому в AirDOC злагоджено працює команда спеціалістів різних профілів, які об’єднують зусилля для того, щоб в кожному випадку знайти саме те рішення, завдяки якому ефект від лікування буде цілісним та тривалим.

Інноваційність та доказовість

Ми застосовуємо найсучасніші протоколи лікування, які є частиною клінічної практики в провідних медичних закладах Європи та США. Наші лікарі, подібно до європейських колег, активно використовують в роботі електронні ресурси з найсвіжішими науково-практичними даними.

Експертність

Лікарська команда – головний фактор успіху AirDOC. Доктори наук, лідери думок в галузі алергології та суміжних медичних дисциплінах, визнані експерти об’єднали свій досвід для того, щоб швидко та ефективно надавати допомогу всім, хто має алергічне захворювання.

Повага до часу та емоцій

Процес лікування не має бути виснажливим. Досвід та професійність лікарів –  запорука оптимізації процесу та якомога швидшого одужання. 

Проте й емоційний стан пацієнта дуже важливий. Для сприяння позитивному налаштуванню ми зробили максимум: ввічливий та щирий сервіс, зручність та естетика в облаштуванні приміщення клініки, зручне та приємне розташування

Прозорість

Ми є партнерами наших пацієнтів на їхньому шляху до позбавлення від алергії. Свідоме залучення пацієнта в процес лікування – важлива умова одужання. Ми не застосовуємо складні терміни для створення «магічного ефекту», який робить пацієнта безпорадним. Натомість, наші лікарі детально та зрозуміло пояснюють план лікування, відкрито відповідають на всі запитання, постійно перебувають на зв’язку і в контакті з пацієнтами. Команда AirDOC – це справжня група підтримки на шляху до вашого одужання!

Філософія оптимізму

Ми знаємо, що можна вилікувати навіть найскладніші випадки алергії. Наші спеціалісти допомагають пацієнтам, у яких багато є попередні спроби лікування. Наш оптимізм заснований на професіоналізмі і глибоких знаннях і ми налаштовуємо кожного нашого пацієнта на віру в одужання та власні сили.

Якщо не зараз, то коли?

Вірте у власні сили та в можливості доказової медицини. Алергія виліковна! Позбавитися від неї надовго — реально. Шлях до одужання може бути легким та швидким, а не виснажливим та стресовим. Команда AirDOC поруч для цього!

Ваш шлях до полегшення

 • Крок 1

  Запишіться на консультацію

 • Крок 2

  Пройдіть діагностику, щоб дізнатися причини алергії

 • Крок 3

  Отримайте індивідуальний план лікування, який для вас складе команда лікарів

 • Крок 4

  Дотримавшись всіх рекомендацій, отримайте полегшення та нову якість життя на тривалий час

Ми завжди допоможемо!

Добрий день! Мене звати Марія, я ваш персональний менеджер. Ви можете зв’язатися зі мною за номером телефона, і я з радістю відповім на ваші запитання!

+380443344848

Або залиште свій номер, і ми вам зателефонуємо.

  Зв’яжіться з нами:

  Залишились запитання?

  Заповніть форму зворотнього зв’язку, і ми зателефонуємо вам найближчим часом!   Записатись по Viber/ Telegram:

   Адреса

   м. Київ
   пр-т Героїв Сталінграду, 4а

   Часи роботи

   Понеділок - п’ятниця 8:00-20:00

   Субота - 8:00-16:00

   Залишити заявку