Гастроентерологія . Лікування органи травної системи з AirDOC
+380443344848

Гастроентерологія

Здоров’я травної системи – запорука гармонійної роботи багатьох систем організму та гарного самопочуття.

Раціональне харчування, оптимальний режим вживання їжі та знання того, які продукти корисні для вас, а яких краще уникати – це свого роду мистецтво. Навчіться йому, довірившись фахівцям AirDOC!

Ми залучили в команду досвідчених гастроентерологів, щоб не тільки цілісно вирішувати проблеми, пов’язані з харчовою алергією, але й допомагати нашим пацієнтам при будь-яких порушеннях роботи травної системи.

Наша місія

Завдяки злагодженій роботі гастроентеролога, дієтолога, психолога та інших спеціалістів допомагати відчувати смак життя та насолоду від їжі без шкоди здоров’ю.

Клініка AirDOC надає повний спектр послуг з діагностики і лікування захворювань шлунку, стравоходу, печінки, кишківника і підшлункової залози. Наші лікарі підберуть оптимальну схему обстеження і лікування, завдяки чому ви швидко подолаєте недугу та отримаєте нову якість життя.

Головні симптоми, при яких потрібно звертатися до гастроентеролога:

 • cлабкість;
 • відсутність апетиту;
 • болі в животі;
 • втрата ваги;
 • метеоризм;
 • печія;
 • нудота.

Ми фахово діагностуємо та лікуємо хвороби, що виникають внаслідок харчової непереносимості:

 • Целіакія
 • Лактозна непереносимість
 • Синдром подразненого кишечника

Діагностика за допомогою гастролайзера

Гастролайзер – це сучасний апарат, який використовується для визначення концентрації водню у повітрі, що видихає пацієнт. Ця методика проста у проведенні, є неінвазивною, і надає лікарю важливу інформацію для діагностики та визначення методів лікування.

Коли рекомендовано проведення дихального тесту?

 • Хронічна діарея
 • Здуття живота
 • Біль в животі без певної локалізації
 • Лактозна недостатність
 • Харчова непереносимість
 • Синдром надлишкового бактеріального росту
 • Синдром подразненого кишківника

Майже 100% населення світу мають хоча б одне гостре або хронічне гастроентерологічне захворювання.

У 60-90% людей виявляють бактерію хелікобактер пілорі, яка у більшості випадків спричинює гастрит.

Рівень захворюваності панкреатитом (запалення підшлункової залози) за останні роки зріс вдвічі, а вік хворих став молодшим: з 50 років знизився до 30-35.

Гепатит С набуває хронічної форми у 70-80% випадків і належить до фактору розвитку раку печінки. Приблизно у чверті хворих, що не отримали вчасне лікування від гепатиту, розвивається цироз печінки – необоротне пошкодження життєво важливого органу. Для лікування проблем травної системи ми використовуємо доказові протоколи та знаходимо комплексні рішення, завдяки яким наші пацієнти можуть швидко подолати недугу та отримати тривалий ефект.

Дуже важливо не займатися самолікування, адже симптоми, які на перший погляд здаються незначними (печія, розлади роботи шлунку, важкість після вживання їжі), можуть свідчити про важке захворювання.

Вчасна діагностика та лікування збережуть ваш час, допоможуть уникнути хронізації хвороби, захистять від ускладнень.

Наша команда лікарів AirDOC поруч, щоб надати комплексну допомогу у лікуванні та налагодженні вашого способу життя, завдяки чому ви зможете бути активними, здоровими та впевненими в собі.

Наші переваги

Комплексність

Алергія – це завжди комплексна проблема. Для того, щоб її вирішити, часто потрібно відкоригувати спосіб життя, харчування, вилікувати супутні захворювання. Тому в AirDOC злагоджено працює команда спеціалістів різних профілів, які об’єднують зусилля для того, щоб в кожному випадку знайти саме те рішення, завдяки якому ефект від лікування буде цілісним та тривалим.

Інноваційність та доказовість

Ми застосовуємо найсучасніші протоколи лікування, які є частиною клінічної практики в провідних медичних закладах Європи та США. Наші лікарі, подібно до європейських колег, активно використовують в роботі електронні ресурси з найсвіжішими науково-практичними даними.

Експертність

Лікарська команда – головний фактор успіху AirDOC. Доктори наук, лідери думок в галузі алергології та суміжних медичних дисциплінах, визнані експерти об’єднали свій досвід для того, щоб швидко та ефективно надавати допомогу всім, хто має алергічне захворювання.

Повага до часу та емоцій

Процес лікування не має бути виснажливим. Досвід та професійність лікарів –  запорука оптимізації процесу та якомога швидшого одужання. 

Проте й емоційний стан пацієнта дуже важливий. Для сприяння позитивному налаштуванню ми зробили максимум: ввічливий та щирий сервіс, зручність та естетика в облаштуванні приміщення клініки, зручне та приємне розташування

Прозорість

Ми є партнерами наших пацієнтів на їхньому шляху до позбавлення від алергії. Свідоме залучення пацієнта в процес лікування – важлива умова одужання. Ми не застосовуємо складні терміни для створення «магічного ефекту», який робить пацієнта безпорадним. Натомість, наші лікарі детально та зрозуміло пояснюють план лікування, відкрито відповідають на всі запитання, постійно перебувають на зв’язку і в контакті з пацієнтами. Команда AirDOC – це справжня група підтримки на шляху до вашого одужання!

Філософія оптимізму

Ми знаємо, що можна вилікувати навіть найскладніші випадки алергії. Наші спеціалісти допомагають пацієнтам, у яких багато є попередні спроби лікування. Наш оптимізм заснований на професіоналізмі і глибоких знаннях і ми налаштовуємо кожного нашого пацієнта на віру в одужання та власні сили.

Для визначення оптимальних методів лікування хвороб травної системи важливо точно з’ясувати їх причини.

Збалансований раціон та оптимальний режим харчування

Слизова оболонка шлунково-кишкового тракту безпосередньо контактує з їжею, яку ми споживаємо. Надлишок консервантів, штучних барвників або інших шкідливих інгредієнтів травмує слизові оболонки. Пошкодження діє поступово, але рано чи пізно призводить до хвороби. Неправильний режим харчування, незбалансована дієта, вживання дуже гарячої, холодної чи гострої їжі також провокують збої в системі травлення.

Алкоголь і паління

Міцні алкогольні напої агресивно впливають на слизову шлунку, а куріння не лише порушує роботу органів дихання, а й провокує хвороби травної системи.

Екологія

Погана якість питної води, загазоване повітря, стресові фактори, характерні для життя в великих містах — на жаль, ці фактори часто призводять до порушень роботи травної системи. Особливо це стосується людей, що мають генетичні фактори ризику, обтяжену сімейну медичну історію.

Генетична схильність

Деякі хвороби шлунково-кишкового тракту виникають внаслідок дії спадкових факторів. Регулярні звернення до лікаря для профілактичних обстежень допоможуть вам уникнути ризиків, вчасно виявивши небезпечні симптоми.

Наші лікарі знають, як допомогти вам подолати алергію навіть у найскладніших випадках

Левченко Анастасія Романівна

Лікарський стаж: 8 років. Спеціалізація: алергологія, гастроентерологія, терапія та УЗД-діагностика. Кандидат медичних наук.

Дізнатись більше

Швец Олег Віталійович

Лікарський стаж: 20 років. Спеціалізація: гастроентерологія, дієтологія, терапія. Кандидат медичних наук, президент асоціації дієтологів України.

Дізнатись більше

Савицька Катерина Володимирівна

Лікарський стаж 21 рік. Спеціалізація: дитяча гастроентерологія, паразитологія, педіатрія, УЗД діагностика. Кандидат медичних наук.

Дізнатись більше

Чому варто довіряти AirDOC?

Ми шукаємо причини хвороби комплексно, використовуючи багатий досвід нашої команди. Наші лікарі постійно в контакті з пацієнтами, супроводжують на кожному етапі діагностики, індивідуально підбирають режим харчування та раціон.

Призначаючи методи медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування, ми керуємося сучасними медичними протоколами. Кожне наше призначення виважене та обґрунтоване з точки зору доказової медицини.

У нас в клініці кожна деталь інтер’єру та облаштування продумана для комфорту пацієнтів. Ми поважаємо ваш час та дбаємо про те, щоб полегшення відбулося швидко і тривало довго. Оточуємо пацієнта турботою, адже процес одужання має бути не стресом, а спокійним шляхом до нового, здорового життя.

Ціни

За будь-якими уточненнями ви можете звернутися до нашого контакт-центру

Гастроентеролог

Консультація

Консультація спеціаліста кандидата медичних наук

1170 грн

Консультація експерта, керівника напрямку, доктора медичних наук, професора

1980 грн

онлайн консультація

Консультація спеціаліста кандидата медичних наук

790 грн

Консультація експерта, керівника напрямку, доктора медичних наук, професора

1190 грн

Ми завжди допоможемо!

Добрий день! Мене звати Марія, я ваш персональний менеджер. Ви можете зв’язатися зі мною за номером телефона, і я з радістю відповім на ваші запитання!

+380443344848

Або залиште свій номер, і ми вам зателефонуємо.

  Зв’яжіться з нами:

  Залишились запитання?

  Заповніть форму зворотнього зв’язку, і ми зателефонуємо вам найближчим часом!   Записатись по Viber/ Telegram:

   Адреса

   м. Київ
   пр-т Героїв Сталінграду, 4а

   Часи роботи

   Понеділок - п’ятниця 8:00-20:00

   Субота - 8:00-16:00

   Залишити заявку