Дерматологія . Лікування шкіри і діагностика шкіри з AirDOC
+380443344848

Дерматологія

Здоров’я шкіри – важливий показник здоров’я організму в цілому.

Зокрема, комплексне лікування алергії включає в себе консультацію дерматолога. Ми залучили до команди AirDOC фахових, досвідчених дерматологів, які у злагодженій співпраці з іншими колегами допомагають нашим пацієнтам вчасно виявити та ефективно вилікувати проблеми шкіри, нігтів, сальних і потових залоз.

Цілісний підхід і ретельне вивчення причин – наше головне правило. Обираючи нас як партнерів на шляху одужання, ви отримуєте цілісну турботу, увагу до кожної деталі, що важлива для подолання недуги, щирий сервіс, турботу про ваш комфорт та гарантію того, що ваше лікування буде побудоване на основі рекомендацій сучасних протоколів доказової медицини.

Ми лікуємо такі хвороби шкіри:

 • себорейний дерматит;
 • атопічний дерматит;
 • контактний дерматит;
 • судинну зірочку;
 • купероз та розацеа;
 • ангіоми та «родимі плями» ;
 • псоріаз;
 • бородавки.

Тестування та діагностика шкіри

Дерматоскопія – – це метод, що дозволяє на ранніх стадіях діагностувати рак шкіри. За допомогою цього методу досліджується весь шкірний покрив та його елементи – папіломи, родимки, різні новоутворення тощо. За допомогою дерматоскопії можна визначити тип (доброякісний чи злоякісний) родимок, бородавок, папілом, пігментних плям. Достовірність дерматоскопічного дослідження становить 95%. Метод абсолютно безболісний.

У нашій клініці ми також використовуємо метод цифрової дерматоскопії за допомогою апарату DermoScan X2. Це сучасний неінвазивний метод діагностики новоутворень шкіри, що заснований на здатності шкіри відбивати та пропускати світло. Дане дослідження використовують, щоб більш точного встановити діагноз, перевірити всі новоутворення на шкірі та діагностувати рак шкіри на ранній стадії. DermoScan X2 — це сучасна комплексна система для цифрового стандартизованого фотодокументування всього тіла.

Дізнатися більше…

Процедура схожа на УЗД. До ділянки шкіри, на якій знаходиться родимка, прикладають дерматоскоп, який освітлює новоутворення яскравим променем світла і дає змогу отримати багаторазово збільшене зображення.

Переваги дерматоскопії:

 • можливість з’ясувати, чи є ризик перетворення утворення в злоякісне;
 • регулярно спостерігати за зміною кольору, форми і розміру родимок у пацієнтів із групи ризику;
 • можливість створення бази даних пацієнта, в яку завантажуються фотографії новоутворів, зроблені за допомогою цифрового дерматоскопа, фіксуються їх розміри, форма і колір; це дозволяє оцінити динаміку захворювання і визначити подальший план дій;
 • можливість видачі пацієнту на флеш-карти знімка новоутворення шкіри з його точним описом і діагностичним висновком;
 • швидкість – обстеження дає змогу визначити проблемні ділянки на шкірі за кілька хвилин.

Лікування та вдосконалення шкіри за допомогою Жовтого лазеру QuadroStarPRO

 • Поверхневі судинні та доброякісні пігментні ураження

 • Купероз та розацеа

 • Телеангіектазії (розширення дрібних судин)

 • Ангіоми та «родимі плями»

 • Невеликі гемангіоми

 • Бородавки

 • Сирингоми (доброякісні пухлини вивідних протоків потових залоз шкіри)

 • Гіперплазія сальних залоз

 • Лентиго

Дізнатися більше…

Серія лазерів QuadroStarPRO має декілька модифікацій, які застосовуються в хірургії, оториноларингології і дерматології.

В дерматології цей прилад використовується для лікування судинних та пігментних уражень.

Поєднання досвіду лікаря та можливостей сучасної апаратури дає вам впевненість в тому, що метод лікування буде підібрано оптимально саме для вашого випадку, процедуру проведено безпечно та коректно, а ефект покращення триватиме довго.

Комплексний підхід до лікування захворювань шкіри, що застосовується в нашій клініці, – це гарантована терапія не тільки локальних проявів, а й причини захворювання.

Мінімального пошкодження оточуючих тканин та гарного косметичного результату ми досягаємо завдяки використанню радіохвильової хірургії та апарату Surtron Flash 160 HF. Це нетравматичний метод розрізу шкіри, м’яких тканин та коагуляції судин за допомогою радіохвиль високої частоти, який застосовується для видалення доброякісних новоутворень шкіри.

Дізнатися більше…

Наші лікарі знають, як допомогти вам подолати алергію навіть у найскладніших випадках

Литинська Тетяна Олександрівна

Спеціалізація: дерматологія. Доктор медичних наук, доцент кафедри дерматології і венерології Національного медичного університету імені О. О. Богомольця. Вища категорія

Дізнатись більше

Демченко Ольга Володимирівна

Лікарський стаж: 13 років. Спеціалізація: дерматологія. Вища категорія

Дізнатись більше

Ніщимна Ірина Олександрівна

Спеціалізація: Дерматологія.

Дізнатись більше

Наші переваги

Комплексність

Алергія – це завжди комплексна проблема. Для того, щоб її вирішити, часто потрібно відкоригувати спосіб життя, харчування, вилікувати супутні захворювання. Тому в AirDOC злагоджено працює команда спеціалістів різних профілів, які об’єднують зусилля для того, щоб в кожному випадку знайти саме те рішення, завдяки якому ефект від лікування буде цілісним та тривалим.

Інноваційність та доказовість

Ми застосовуємо найсучасніші протоколи лікування, які є частиною клінічної практики в провідних медичних закладах Європи та США. Наші лікарі, подібно до європейських колег, активно використовують в роботі електронні ресурси з найсвіжішими науково-практичними даними.

Експертність

Лікарська команда – головний фактор успіху AirDOC. Доктори наук, лідери думок в галузі алергології та суміжних медичних дисциплінах, визнані експерти об’єднали свій досвід для того, щоб швидко та ефективно надавати допомогу всім, хто має алергічне захворювання.

Повага до часу та емоцій

Процес лікування не має бути виснажливим. Досвід та професійність лікарів –  запорука оптимізації процесу та якомога швидшого одужання. 

Проте й емоційний стан пацієнта дуже важливий. Для сприяння позитивному налаштуванню ми зробили максимум: ввічливий та щирий сервіс, зручність та естетика в облаштуванні приміщення клініки, зручне та приємне розташування

Прозорість

Ми є партнерами наших пацієнтів на їхньому шляху до позбавлення від алергії. Свідоме залучення пацієнта в процес лікування – важлива умова одужання. Ми не застосовуємо складні терміни для створення «магічного ефекту», який робить пацієнта безпорадним. Натомість, наші лікарі детально та зрозуміло пояснюють план лікування, відкрито відповідають на всі запитання, постійно перебувають на зв’язку і в контакті з пацієнтами. Команда AirDOC – це справжня група підтримки на шляху до вашого одужання!

Філософія оптимізму

Ми знаємо, що можна вилікувати навіть найскладніші випадки алергії. Наші спеціалісти допомагають пацієнтам, у яких багато є попередні спроби лікування. Наш оптимізм заснований на професіоналізмі і глибоких знаннях і ми налаштовуємо кожного нашого пацієнта на віру в одужання та власні сили.

Чому варто довіряти AirDOC?

 • Комплексність

  Ми шукаємо причини хвороби комплексно, використовуючи весь досвід нашої команди. Злагоджена робота фахівців різних напрямків забезпечує нашим пацієнтам впевненість в діагнозі та ефективне лікування.

 • Сервіс

  Оточуємо пацієнта турботою, адже процес одужання має бути не стресом, а приємним шляхом до нового, здорового життя. У нас кожна деталь створена для зручності пацієнта, ми поважаємо ваш час та дбаємо про емоційний комфорт

 • Доказовість

  Сучасні методи діагностики, новітня апаратура, фаховість лікарів – головні правила, завдяки яким ми впевнені в тому, що дбаємо про пацієнтів згідно з найкращими світовими стандартами. Довіряючи нам, ви отримаєте справжню групу підтримки на шляху до нового здорового життя.

Ціни

За будь-якими уточненнями ви можете звернутися до нашого контакт-центру

Дерматовенеролог

Консультація

Консультація спеціаліста вищої категорії

880 грн

Консультація експерта, керівника напрямку, доктора медичних наук

1980 грн

онлайн консультація

Консультація спеціаліста вищої категорії

590 грн

Консультація експерта, керівника напрямку, доктора медичних наук

1190 грн

Ми завжди допоможемо!

Добрий день! Мене звати Марія, я ваш персональний менеджер. Ви можете зв’язатися зі мною за номером телефона, і я з радістю відповім на ваші запитання!

+380443344848

Або залиште свій номер, і ми вам зателефонуємо.

  Зв’яжіться з нами:

  Залишились запитання?

  Заповніть форму зворотнього зв’язку, і ми зателефонуємо вам найближчим часом!   Записатись по Viber/ Telegram:

   Адреса

   м. Київ
   пр-т Героїв Сталінграду, 4а

   Часи роботи

   Понеділок - п’ятниця 8:00-20:00

   Субота - 8:00-16:00

   Залишити заявку