Психотерапія - Клініка алергології та імунології AіrDOC
+380443344848

Психотерапія

Чому під час лікування багатьох захворювань на допомогу приходять психотерапевти? Відповідь дуже проста: консультації психотерапевта допомагають пацієнтам із соматичними хворобами уникнути особистих психологічних проблем, які через ланцюжки біохімічних реакцій призводять до різних порушень в органах і тканинах, у тому числі до алергічних захворювань.

Важливо пам’ятати, що наші негативні емоції та переживання викликають зміни у роботі нервової, ендокринної та інших систем організму. Лікарі-практики знають, що постійний стрес у багатьох пацієнтів посилює симптоми алергічних захворювань. Особливо це стосується таких захворювань, як бронхіальна астма та кропив’янка.

Чому слід звернутися за консультацією до психотерапевта в AirDOC

На консультації у психотерапевта в нашій клініці AirDOC ви зможете зрозуміти, з якою особисто вашою внутрішньою ситуацією чи проблемою пов’язані напади та загострення, що призводить до внутрішнього конфлікту. Мета консультацій із психотерапевтом – усвідомити зміст внутрішнього конфлікту, згладити «гострі кути», уникнути блоків і психологічних заборон.

У нашій клініці працюють досвідчені лікарі-психотерапевти з багаторічним стажем, безліччю успішних кейсів, вони проводять навчальні тренінги та семінари для докторів та медичних фахівців.

Як зрозуміти, що вам потрібна консультація психотерапевта

На основі спостережень за психологічним станом пацієнта медики склали портрет типового алергіка. Отже, вам потрібна консультація психотерапевта, якщо для вас характерні:

Численні дослідження доводять, що пацієнти, які тісно працюють з психотерапевтами, значно швидше виліковуються, отримують позитивний результат і підвищення якості життя.

Психологічні стани, характерні для розвитку алергії

Психотерапевт пояснить пацієнтові, що кожен має право на помилку, допоможе досягнути гармонії і вселить віру в себе.

 • Почуття провини. Глибинне почуття провини важко усвідомити, оскільки часто воно виникає в ранньому дитинстві та супроводжує особистість усе свідоме життя.

 • Протест та ревнощі. Пацієнт не приймає якісь елементи свого життя, але через певні соціальні причини, змушений робити те, що йому не хочеться. І тут алергія — це протест, виражений у соматичної формі.

 • Страх. Часто пацієнт неусвідомлено перебуває у стані тривалої психологічної напруги – в очікуванні катастрофи, удару, поразки. Для таких ситуацій характерні сильні прояви алергічних реакцій.

 • Постійний стрес. Постійна напруга поєднується з регулярним викидом у кров гормонів стресу, які створюють молекулярну основу для розвитку алергії.

Лікування розладів харчової поведінки в AirDOC

До цих психічних розладів відносять анорексію, булімію та компульсивне переїдання. Сюди ж зараховують і орторексію – розлад, пов’язаний із зацикленістю на здоровому способі життя та правильному харчуванні.

Згідно зі статистикою, анорексія та булімія мають один із найвищих показників смертності серед психологічних захворювань – до 20% хворих, які не отримують лікування, помирають. При цьому до 70% хворих, які отримали кваліфіковану допомогу, стають цілком здоровими.

Найнебезпечнішим із психічних харчових порушень є анорексія. Для цієї хвороби характерна відмова від їжі, надмірне нездорове прагнення худорлявості, різке схуднення і спотворене сприйняття своєї фізичної форми.

Як зрозуміти, що вам потрібна допомога для лікування розладу харчової поведінки?

1. Ви часто переїдає або поглинаєте їжу аж до перенасичення. Бувало, що ви то худнете, то гладшаєте.

2. Ви приймаєте їжу без почуття голоду. Бувало, що ви не дуже відрізняєте відчуття голоду від стресу, дискомфорту і бажання його «заїсти».

3. Прискорений прийом їжі та їжа на самоті. У результаті – самокритика, почуття провини, депресія, уникнення зустрічей із друзями.

Наші переваги

Комплексність

Алергія – це завжди комплексна проблема. Для того, щоб її вирішити, часто потрібно відкоригувати спосіб життя, харчування, вилікувати супутні захворювання. Тому в AirDOC злагоджено працює команда спеціалістів різних профілів, які об’єднують зусилля для того, щоб в кожному випадку знайти саме те рішення, завдяки якому ефект від лікування буде цілісним та тривалим.

Інноваційність та доказовість

Ми застосовуємо найсучасніші протоколи лікування, які є частиною клінічної практики в провідних медичних закладах Європи та США. Наші лікарі, подібно до європейських колег, активно використовують в роботі електронні ресурси з найсвіжішими науково-практичними даними.

Експертність

Лікарська команда – головний фактор успіху AirDOC. Доктори наук, лідери думок в галузі алергології та суміжних медичних дисциплінах, визнані експерти об’єднали свій досвід для того, щоб швидко та ефективно надавати допомогу всім, хто має алергічне захворювання.

Повага до часу та емоцій

Процес лікування не має бути виснажливим. Досвід та професійність лікарів –  запорука оптимізації процесу та якомога швидшого одужання. 

Проте й емоційний стан пацієнта дуже важливий. Для сприяння позитивному налаштуванню ми зробили максимум: ввічливий та щирий сервіс, зручність та естетика в облаштуванні приміщення клініки, зручне та приємне розташування

Прозорість

Ми є партнерами наших пацієнтів на їхньому шляху до позбавлення від алергії. Свідоме залучення пацієнта в процес лікування – важлива умова одужання. Ми не застосовуємо складні терміни для створення «магічного ефекту», який робить пацієнта безпорадним. Натомість, наші лікарі детально та зрозуміло пояснюють план лікування, відкрито відповідають на всі запитання, постійно перебувають на зв’язку і в контакті з пацієнтами. Команда AirDOC – це справжня група підтримки на шляху до вашого одужання!

Філософія оптимізму

Ми знаємо, що можна вилікувати навіть найскладніші випадки алергії. Наші спеціалісти допомагають пацієнтам, у яких багато є попередні спроби лікування. Наш оптимізм заснований на професіоналізмі і глибоких знаннях і ми налаштовуємо кожного нашого пацієнта на віру в одужання та власні сили.

Як зміниться ваше життя після консультацій із психотерапевтом

Після консультацій з нашими психотерапевтами ви навчитеся чути сигнали свого організму. Запобігати нападам переїдання, помічаючи емоції, що його викликають. Відчуєте повну свободу у відносинах із їжею.

Станете про себе більше дбати і менше критикувати. Ваше бажання справлятися з проблемами за допомогою їжі піде назавжди. Зникне надмірна повнота або стрибки ваги. Прийде почуття впевненості у собі та гармонія.

Якщо психологічний дискомфорт виходить на тілесний рівень, заважає вам перемогти хворобу – запишіться на консультацію до психотерапевта.

Наші лікарі знають, як допомогти вам подолати алергію навіть у найскладніших випадках

Ковальова Наталія Анатоліївна

Лікар психотерапевт, психіатр стаж роботи: 40 років; вища категорія; Член Асоціації невропатологів та психіатрів України

Дізнатись більше

Ціни

За будь-якими уточненнями ви можете звернутися до нашого контакт-центру

Психотерапевт

Консультація

Консультація експерта, керівника напрямку, кандидата медичних наук

1170 грн

Онлайн консультація

Консультація експерта, керівника напрямку, кандидата медичних наук

790 грн

Ми завжди допоможемо!

Добрий день! Мене звати Марія, я ваш персональний менеджер. Ви можете зв’язатися зі мною за номером телефона, і я з радістю відповім на ваші запитання!

+380443344848

Або залиште свій номер, і ми вам зателефонуємо.

  Зв’яжіться з нами:

  Залишились запитання?

  Заповніть форму зворотнього зв’язку, і ми зателефонуємо вам найближчим часом!   Записатись по Viber/ Telegram:

   Адреса

   м. Київ
   пр-т Героїв Сталінграду, 4а

   Часи роботи

   Понеділок - п’ятниця 8:00-20:00

   Субота - 8:00-16:00

   Залишити заявку