Клініка алергології та імунології AirDOC
+380443344848

Клініка алергології та імунології AirDOC

– це команда алергологів, імунологів, педіатрів, пульмонологів, гастроентерологів, дерматологів, об’єднана спільною метою. Наша мета – забезпечити пацієнтам нову якість життя: вільну від обмежень, без довгого переліку заборон, без огляду на алергію.

Життя прекрасне і його варто жити без алергії!

Відомий клінічний імунолог Андрій Волянський з 19 листопада в клініці AirDoc!

У вас є питання щодо вакцинації?
Маєте постковідний синдром?
Дитина часто та тривало хворіє?
У дитини затримка психічного або фізичного розвитку?
У вас незначне підвищення температури тіла?
Щоб відповісти на ці та інші питання записуйтесь на консультацію.

Обирайте зручний для вас спосіб отримання плану діагностики та лікування

Детально вивчаємо вашу алергічну історію та робимо все, щоб вона закінчилася щасливо, тобто вашою перемогою над недугою. Знаходимо рішення у найскладніших випадках

Алергологія

Вакцинація — ефективний метод профілактики захворювань

Стимулюємо імунну систему організму до захисту від інфекцій та хвороб завдяки щепленню

Дізнатись більше

Статистика алергічних реакцій на алергени

Революційна апаратна технологія

Революційна апаратна технологія ReOXY – швидке та ефективне відновлення після COVID 19. Не варто миритися з постковідом, жити “як раніше” і навіть краще – реально!

Напрямки роботи клініки

Головний принцип нашого лікування алергії: комплексність. Щоб досягти тривалого ефекту, а не просто зняти симптоми на деякий час, потрібна точна діагностика причин, частолікування супутніх хвороб, корекція способу життя. У нас є все для того, щоб допомогти позбавитися від алергії надовго. 

Дитячий алерголог — лікар вузької спеціалізації, який:

 • вирішує проблеми алергії та її наслідків;
 • досліджує фактори, які провокують алергію;
 • застосовує методики лікування і профілактики захворювань;
 • з особливою турботою ставиться до найменших пацієнтів AіrDOC.

В імунологічному відділенні AіrDOC ми надаємо допомогу хворим на алергію з огляду на індивідуальні особливості пацієнта залежно від типу алергії.

За потреби можливе обстеження фахівців суміжних медичних спеціальностей. Адже саме комплексний підхід дозволить дослідити проблему з усіх боків і встановити точний діагноз.

Своєчасна діагностика — запорука успішного лікування будь-якого захворювання, у тому числі алергії. У AіrDOC ми визначаємо алерген за допомогою аллергопроб (шкірні, провокаційні та інші алерготести) і аналізу крові.

 • ендоскопічні дослідження із взяттям біопсії, цитології;
 • рентгенологічні дослідження;
 • ультразвукові дослідження.

Здоров’я травної системи – запорука гармонійної роботи багатьох систем організму та гарного самопочуття. Раціональне харчування, оптимальний режим вживання їжі та знання того, які продукти корисні для вас, а яких краще уникати – це свого роду мистецтво. Навчіться йому, довірившись фахівцям AirDOC!

Ми залучили в команду досвідчених гастроентерологів, щоб не тільки цілісно вирішувати проблеми, пов’язані з харчовою алергією, але й допомагати нашим пацієнтам при будь-яких порушеннях роботи травної системи.

Здоров’я шкіри – важливий показник здоров’я організму в цілому.

Зокрема, комплексне лікування алергії включає в себе консультацію дерматолога. Ми залучили до команди AirDOC фахових, досвідчених дерматологів, які у злагодженій співпраці з іншими колегами допомагають нашим пацієнтам вчасно виявити та ефективно вилікувати проблеми шкіри, нігтів, сальних і потових залоз.

Отримати негативний тест після COVID 19 – не завжди означає повністю одужати. Сьогодні не викликає сумнівів небезпека так званого пост-ковідного синдрому. На жаль, його перебіг може бути прихованим, без відчутних симптомів. Фахова допомога досвідчених лікарів допоможе повернутись до повноцінного, активного життя.

Вакцинація – найефективніший спосіб захисту від інфекційних хвороб, рівноцінної альтернативи якому немає. Це безпечний, сучасний та відповідальний вияв турботи про себе та рідних людей, незалежно від віку або базового стану здоров’я.

Не вірте міфам про невиліковну алергію!

Високоефективне сучасне лікування АСІТ допомагає у понад

90%* випадків

*Дослідження Асоціації алергологів України (2017), опубліковане у виданні «Клінічна імунологія, алергологія, інфектологія» «Клінічна імунологія, алергологія, інфектологія»

Дихайте на повні груди, насолоджуйтеся смаками, запахами та життям без алергії!

Пройти тест на алергію онлайн

Наші переваги

Комплексність

Алергія – це завжди комплексна проблема. Тому в AirDOC злагоджено працює команда спеціалістів різних профілів, які об’єднують зусилля для того, щоб ефект від лікування був цілісним та тривалим.

Інноваційність та доказовість

Ми застосовуємо найсучасніші протоколи лікування, які є частиною клінічної практики в провідних медичних закладах Європи та США. Наші лікарі активно використовують в роботі електронні ресурси з найсвіжішими науково-практичними даними.

Експертність

Лікарська команда – головний фактор успіху AirDOC. Визнані експерти в галузі алергології та суміжних медичних дисциплінах об’єднали свій досвід для того, щоб надавати допомогу всім, хто має алергічне захворювання.

Повага до часу та емоцій

Процес лікування не має бути виснажливим. Для сприяння позитивному налаштуванню ми зробили максимум: ввічливий та щирий сервіс, зручність та естетика в облаштуванні приміщення клініки, зручне та приємне розташування.

Прозорість

Ми є партнерами наших пацієнтів на їхньому шляху до позбавлення від алергії. Наші лікарі детально та зрозуміло пояснюють план лікування, відкрито відповідають на всі запитання, постійно перебувають на зв’язку і в контакті з пацієнтами.

Філософія оптимізму

Ми знаємо, що можна вилікувати навіть найскладніші випадки алергії. Наш оптимізм заснований на професіоналізмі та глибоких знаннях і ми налаштовуємо кожного нашого пацієнта на віру в одужання та власні сили.

Медицина для нас — це справа всього життя,
адже наша сім’я — це три покоління лікарів.

«Турбота про людину – справа життя нашої родини, у якій три покоління лікарів. А ще це головний фактор, який об’єднує команду AirDOC. В нашій філософії лікар – це партнер людини на шляху до одужання. Зрозумілі пояснення, спільні рішення, поради щодо рутинних аспектів життя, емпатія та турбота – головні наші принципи. Лікування має бути усвідомленим спокійним процесом, шляхом до одужання та відновлення. Саме тому ми створили клініку AirDOC».

Лілія Іванівна Романюк

Доктор наук, засновник та медичний директор клініки

Мистецтво лікаря полягає в тому, щоб, поважаючи права хворого на автономію та самостійне рішення

Прагнути до встановлення з ним партнерських відносин, взаєморозуміння та співробітництва щодо досягнення спільної мети — збереження та розвитку здоров’я пацієнта.

Анастасія Романівна Левченко

Засновник, генеральний директор та ідеолог проекту, кандидат медичних наук

Команда лікарів клініки

 • Лілія Іванівна Романюк

  Засновник, науковий керівник клініки, доктор наук, професор

  Віце-президент асоціації алергології України, засновник благодійної організації «Асоціація алергологів м. Києва». Член Європейської Академії алергії та клінічної імунології (EAACI), Єропейської респіраторної спільноти (ERS), член Американської Академії астми, алергії та клінічної імунології (ААAAI)

 • Анастасія Романівна Левченко

  Засновник, генеральний директор та ідеолог проекту, кандидат медичних наук

  Лікар aлерголог, гастроентеролог, член Європейської Академії алергії та клінічної імунології (EAACI)

Зайков Сергій Вікторович

Доктор медичних наук, президент асоціації алергологів України

Гогунська Інна Володимирівна

Доктор медичних наук, професор, провідний науковий співробітник

Макуха Микола Трохимович

Спеціалізація: дитяча алергологія та педіатрія. Заслужений лікар України

Залишились запитання?

Наші спеціалісти вже підготували для вас відповіді

Преса про нас

Відгуки

Ми завжди допоможемо!

Добрий день! Мене звати Марія, я ваш персональний менеджер. Ви можете зв’язатися зі мною за номером телефона, і я з радістю відповім на ваші запитання!

+380443344848

Або залиште свій номер, і ми вам зателефонуємо.

  Зв’яжіться з нами:

  Залишились запитання?

  Заповніть форму зворотнього зв’язку, і ми зателефонуємо вам найближчим часом!   Записатись по Viber/ Telegram:

   Адреса

   м. Київ
   пр-т Героїв Сталінграду, 4а

   Часи роботи

   Понеділок - п’ятниця 8:00-20:00

   Субота - 8:00-16:00

   Залишити заявку