Наша клініка AirDOC - Клініка алергології та імунології AіrDOC
+380443344848

Жити, не відволікаючись на алергію – можливо, потрібно, реально!

Позбутись алергії – це знову насолоджуватися запахами, прогулянками на природі, смачною їжею.

Відмовтесь від застарілих міфів проте, що «алергія – це назавжди». Натомість, довіряйте сучасній доказовій медицині та вірте у власні сили!

Виявити причини алергії та позбутися її назавжди – реально. Ви зможете дихати на повні груди і відчувати себе вільними!

Клініка алергології та імунології AirDOC – це команда, об’єднана спільними цінностями та метою.

Алергія – це завжди комплексна проблема. Тож досягти тривалого якісного ефекту можна лише завдяки цілісному підходу до діагностики та лікування.

Наша сильна клінічна команда – це лікарі-алергологи, імунологи, педіатри, пульмонологи, гастроентерологи, дерматологи. Серед них – визнані експерти, лідери думок в своїй галузі, викладачі профільних кафедр післядипломної освіти.

Наші цінності

 • • Чесність
 • • Відкритість
 • • Злагоджені клінічні рішення
 • • Доказовість методів

Наша місія

Запровадити ефективне та комплексне лікування алергії в одній клініці шляхом поєднання досвіду лікарів суміжних спеціальностей та сучасних технологій.

Якість та повноцінність життя наших пацієнтів – наш пріорітет номер один.

Наша мета

Забезпечити не лише полегшення симптомів алергічних хвороб у пацієнтів, але й досягнення довготривалого ефекту лікування.

Завдяки нашим підходам отримують нову якість життя: вільну від обмежень, без довгого переліку заборон, без огляду на алергію.

«Турбота про людину – справа життя нашої родини, у якій три покоління лікарів. А ще це головний фактор, який об’єднує команду AirDOC.

Наш формат – відкрита клініка. Це означає, що ми ведемо постійний партнерський діалог як всередині команди, так і з нашими пацієнтами. Лише у відкритій клініці процес діагностики та лікування є прозорим та керованим, а результат – прогнозованим та сталим для пацієнта.»

Лілія Іванівна Романюк,

лікар-алерголог, пульмонолог, доктор медичних наук, співзасновник та медичний директор клініки AirDOC.

«В нашій філософії лікар – це партнер людини на шляху до одужання. Зрозумілі пояснення, спільні рішення, поради щодо рутинних аспектів життя, емпатія та турбота – головні наші принципи.

Лікування має бути усвідомленим спокійним процесом, шляхом до одужання та відновлення. Саме тому ми створили клініку AirDOC».

Левченко Анастасія,

лікар-алерголог, гастроентеролог, доктор медичних наук, співзасновник та генеральний директор клініки AirDOC.

Допомогли розпочати нове життя без алергії понад
10 000 пацієнтів

Залучили в клінічну команду
7 докторів наук

Для допомоги нашим пацієнтам спираємося на
30ти річний досвід роботи

Чому варто довіряти клініці «AirDoc»?

 • Лікуємо алергію у дорослих та дітей.
 • Спільними зусиллями досвідченої команди знаходимо ефективні клінічні рішення.
 • Не уникаємо складних, занедбаних та «залікованих» випадків.
 • Спеціалізуємося на лікуванні пацієнтів з попередніми невдалими спробами лікування.
 • Алергія – це завжди комплексна проблема. Тому в нас узгоджено діють фахівців різних напрямків. В фокусі нашої уваги – не лише симтопи алергії, але й всі супутні захворювання.
 • Ґрунтовно досліджуємо, в чому причина виникнення алергії конкретно в вашому випадку. Пропонуємо комплексне рішення, враховуючі ваші скарги, тривалість та особливості вашої «алергічної історії», результатів обстежень та вашого способу життя.
 • Наші призначення забезпечать не лише полегшення симптомів, але й сталий тривалий ефект.
 • Хвороба, особливо така виснажлива як алергія – це стрес. Процес лікування повинен бути комфортним. Позбавлення стресу – один з важливих факторів цього процесу. Ми врахували кожну деталь в нашій клініці з любов’ю та думкою про зручність людей, які будуть тут перебувати.
 • Усі наші призначення засновані на доказових протоколах, а не на припущеннях чи «особистих вподобаннях» лікаря. Завдяки цьому ми раціонально використовуємо час і кошти пацієнтів, уникаємо багатьох ризиків та можемо прозоро аргументувати кожен наш крок.
 • Ми застосовуємо найсучасніші протоколи лікування, які є частиною клінічної практики в провідних медичних закладах Європи та США. Наші лікарі постійно навчаються та вдосконалюються. На базі клініки діє навчальний центр – простір для професійного спілкування в форматі «від лікаря до лікаря».

Одне з наших завдань — надихнути людину на одужання, створити умови, в яких наші пацієнти зможуть відчувати, що все довкола них сприяє одужанню і активно включатися в цей процес. Значення має кожна деталь, тому, створюючи нашу клініку, ми дбали про всі нюанси. В тому, що стосується комфорту людей, не буває дрібниць.

Ми – лікарі клініки AirDOC – маємо великий досвід роботи та багато вдячних пацієнтів.

AirDOC – місце, де ми допомагаємо тим, хто нам довірив своє здоров’я – на найвищому рівні. Надаємо медичну допомогу якісно та комфортно.

Найбільша радість для нас — бачити, як в процесі лікування у пацієнта поступово з’являється віра. Віра в себе, віра в одужання, віра в нове життя. Коли людина звертається, виснажена хворобою, часто після попередніх невдалих спроб лікування, а через деякий час вона розповідає, як її життя змінюється, як вона починає дозволяти собі речі, які довго були неможливі через алергію — у цьому головний сенс роботи лікаря і саме заради цього ми працюємо, навчаємося, розвиваємося та об’єднуємо зусилля.

welcome

Якісне лікування – це завжди командна робота.

Ми робимо її з любов’ю, з увагою до кожної деталі, з глибоким розумінням нашої справи та з щирим бажанням допомогти! Основна ідея клініки — комплексний підхід до здоров’я пацієнта.

Життя без алергії існує! Ми поруч, щоб ви переконалися в цьому.

Ми завжди допоможемо!

Добрий день! Мене звати Марія, я ваш персональний менеджер. Ви можете зв’язатися зі мною за номером телефона, і я з радістю відповім на ваші запитання!

+380443344848

Або залиште свій номер, і ми вам зателефонуємо.

  Зв’яжіться з нами:

  Залишились запитання?

  Заповніть форму зворотнього зв’язку, і ми зателефонуємо вам найближчим часом!   Записатись по Viber/ Telegram:

   Адреса

   м. Київ
   пр-т Героїв Сталінграду, 4а

   Часи роботи

   Понеділок - п’ятниця 8:00-20:00

   Субота - 8:00-16:00

   Залишити заявку