Ультразвукове дослідження - Клініка алергології та імунології AіrDOC
+380443344848

Ультразвукове дослідження

УЗД (ультразвукове дослідження) в АirDOC — це дослідження стану тканин та органів з використанням ультразвукових хвиль. Без перебільшення можна сказати, що наразі УЗД — один із найбільш безболісних, інформативних, доступних неінвазивних способів діагностики.

Під час проходження крізь межі органів і тканин ультразвук відбивається, ці дані фіксує спеціальний датчик. При дослідженні результатів діагностики враховують, що різні органи та тканини організму відрізняються різною проникністю. Комп’ютерна обробка дає змогу отримати картинку у вигляді об’ємного зображення органа на моніторі.

У нашій клініці працюють лікарі-діагности з великим практичним досвідом: доктори вищої категорії, кандидати медичних наук, які мають за плечима безліч проведених досліджень.

Лікарі AirDOC виконують комплексне УЗД експертного класу за допомогою сучасних ультразвукових апаратів.

Переваги проведення УЗД в АirDOC

 • Ми використовуємо обладнання останнього покоління. Важливо розуміти, що під час дослідження на екрані відображатимуться навіть незначні зміни в тканинах.
 • Дослідження відбувається без болю. Обстеження швидше можна охарактеризувати як делікатне погладжування: лікар водить датчиком обережно, без натиску.
 • Ви не отримаєте опромінення. Оскільки це є непроменевий метод діагностики. Ми розуміємо, наскільки важливі для вас конфіденційність і дбайливе ставлення до здоров’я.
 • У ультразвукового дослідження загальних протипоказань немає. Винятками є лише рідкісні випадки, наприклад, наявність ушкоджень шкіри, ран у проєкції органу, який досліджують, або ранній післяопераційний період.

Як проходить ультразвукове дослідження

Клініка АirDOC у Києві проводить комплексне УЗД з використанням новітніх сканерів, завдяки яким стало можливим отримувати зображення та відео найвищої якості та роздільної здатності.

У нашій клініці для проведення дослідження лікар чи медсестра запросять вас до кабінету, де запропонує вам зручно розташуватися на кушетці. Вам потрібно буде зняти одяг, щоб оголити необхідну для дослідження ділянку тіла.

Діагност нанесе на шкіру спеціальний прозорий гель, який не містить жодних шкідливих речовин. Стандартне дослідження зазвичай триває трохи більше ніж 30 хвилин. Після проведення ультразвукового дослідження в нашій клініці можна отримати консультацію профільного фахівця і за потреби одразу ж почати лікування.

Саме дослідження полягає у наведенні датчика апарата на область досліджуваного органу. Після цього діагност бере датчик і починає переміщати його по шкірі. Зображення внутрішніх систем і органів, що обстежуються, надходить на монітор. Під час цього дослідження чутно характерний звук струмка, що біжить, який відображає струм крові судинами.

Наші лікарі знають, як допомогти вам подолати алергію навіть у найскладніших випадках

Титова Тетяна Анатоліївна

Лікар ультразвукової діагностики для дітей та дорослих, терапевт, сімейний лікар кандидат медичних наук; стаж роботи: 40 років категорія: вища

Дізнатись більше

Стукало Володимир Михайлович

Лікар ультразвукової діагностики, гастроентеролог; стаж роботи: 28 років; вища категорія; Член Асоціації ультразвукової діагностики України

Дізнатись більше

Як підготуватися до УЗД

Більшість видів ультразвукового дослідження вимагають спеціальної підготовки, про яку докладно розповість лікар. Важливо пам’ятати, що УЗД органів черевної порожнини слід проводити натщесерце, з обмеженням вживання деяких продуктів за кілька днів до дослідження.

Перевірка на УЗД роботи статевих органів у жінок у багатьох випадках проводять лише у певні дні циклу, а іноді і з повним сечовим міхуром. Деталі уточніть у свого лікаря.

У багатьох випадках УЗД є головним методом діагностики, що підходить більшості пацієнтів, у тому числі вагітним, хворим з важкими недугами, маленьким дітям і людям похилого віку.

Наші переваги

Комплексність

Алергія – це завжди комплексна проблема. Для того, щоб її вирішити, часто потрібно відкоригувати спосіб життя, харчування, вилікувати супутні захворювання. Тому в AirDOC злагоджено працює команда спеціалістів різних профілів, які об’єднують зусилля для того, щоб в кожному випадку знайти саме те рішення, завдяки якому ефект від лікування буде цілісним та тривалим.

Інноваційність та доказовість

Ми застосовуємо найсучасніші протоколи лікування, які є частиною клінічної практики в провідних медичних закладах Європи та США. Наші лікарі, подібно до європейських колег, активно використовують в роботі електронні ресурси з найсвіжішими науково-практичними даними.

Експертність

Лікарська команда – головний фактор успіху AirDOC. Доктори наук, лідери думок в галузі алергології та суміжних медичних дисциплінах, визнані експерти об’єднали свій досвід для того, щоб швидко та ефективно надавати допомогу всім, хто має алергічне захворювання.

Повага до часу та емоцій

Процес лікування не має бути виснажливим. Досвід та професійність лікарів –  запорука оптимізації процесу та якомога швидшого одужання. 

Проте й емоційний стан пацієнта дуже важливий. Для сприяння позитивному налаштуванню ми зробили максимум: ввічливий та щирий сервіс, зручність та естетика в облаштуванні приміщення клініки, зручне та приємне розташування

Прозорість

Ми є партнерами наших пацієнтів на їхньому шляху до позбавлення від алергії. Свідоме залучення пацієнта в процес лікування – важлива умова одужання. Ми не застосовуємо складні терміни для створення «магічного ефекту», який робить пацієнта безпорадним. Натомість, наші лікарі детально та зрозуміло пояснюють план лікування, відкрито відповідають на всі запитання, постійно перебувають на зв’язку і в контакті з пацієнтами. Команда AirDOC – це справжня група підтримки на шляху до вашого одужання!

Філософія оптимізму

Ми знаємо, що можна вилікувати навіть найскладніші випадки алергії. Наші спеціалісти допомагають пацієнтам, у яких багато є попередні спроби лікування. Наш оптимізм заснований на професіоналізмі і глибоких знаннях і ми налаштовуємо кожного нашого пацієнта на віру в одужання та власні сили.

Ціни

За будь-якими уточненнями ви можете звернутися до нашого контакт-центру

УЗД (доросле)

УЗД легень

650 грн

УЗД органів малого тазу абдомінальне (жінки)

790 грн

УЗД молочних залоз

650 грн

УЗД щитовидної залози

650 грн

УЗД органів черевної порожнини (печінка + жовчний міхур + жовчні протоки + підшлункова залоза + селезінка)

790 грн

УЗД нирок

590 грн

УЗД нирок та сечового міхура

650 грн

УЗД нирок, сечового міхура,передміхурової залози

720 грн

УЗД органів малого тазу (чоловіки)

720 грн

УЗД черевної порожнини, нирок і сечового міхура

980 грн

«Пакет-1»: УЗД органів черевної порожнини, нирок і сечового міхура, щитовидної залози

1120 грн

«Пакет-2»: УЗД органів черевної порожнини, органів малого таза, нирок і сечового міхура, щитовидної залози

1170 грн

УЗД судин голови та шиї

950 грн

УЗД лімфатичних вузлів і м’яких тканин (одна зона)

550 грн

УЗД серця

850 грн

УЗД жовчного міхура з функціональним навантаженням

630 грн

Дуплексне сканування нижньої полої вени та здухвинних вен

710 грн

Дуплексне сканування ниркових артерій

710 грн

Дуплексне сканування черевного відділу аорти та здухвинних артерій

710 грн

УЗД судин черевної аорти

650 грн

У разі звернення до клініки АirDOC ви отримаєте детальне та точне обстеження з розширеним протоколом і коментарями.

Довіряйте здоров’я професіоналам!

Запишіться на ультразвукове дослідження в AirDoc

Ми завжди допоможемо!

Добрий день! Мене звати Марія, я ваш персональний менеджер. Ви можете зв’язатися зі мною за номером телефона, і я з радістю відповім на ваші запитання!

+380443344848

Або залиште свій номер, і ми вам зателефонуємо.

  Зв’яжіться з нами:

  Залишились запитання?

  Заповніть форму зворотнього зв’язку, і ми зателефонуємо вам найближчим часом!   Записатись по Viber/ Telegram:

   Адреса

   м. Київ
   пр-т Героїв Сталінграду, 4а

   Часи роботи

   Понеділок - п’ятниця 8:00-20:00

   Субота - 8:00-16:00

   Залишити заявку