Романюк Лілія Іванівна - Клініка алергології та імунології AіrDOC
+380443344848

Лікар-алерголог

Стаж роботи 33 роки

Лікар вищої категорії. Доктор медичних наук. Заслужений лікар України.

Лілія Іванівна є експертом з питань алергології Департаменту охорони здоров’я КМДА та Національної служби здоров’я України, а також науковим керівником клініки AirDOC. 

Здійснює діагностику та лікування алергічних захворювань та пов’язаних захворювань органів системи дихання. Спеціалізується на складних випадках, що супроводжувались численними невдалими спробами лікування; на випадках, коли алергія поєднується з патологією інших органів та систем організму. Бере участь в консиліумних консультативних прийомах в клініці AirDOC в якості провідного експерта.

Віце-Президент Асоціації алергологів України. Член Європейскої Академії алергії та клінічної імунології (EAACI),  Європейскої респираторної спільноти (ERS), член Американскої Академії астми, алергії та клінічної імунології (ААAAI). Викладач в системі медичної освіти з багаторічним досвідом.

Засновник благодійної організації «Асоціація алергологів м. Києва».


Ми завжди допоможемо!

Добрий день! Мене звати Марія, я ваш персональний менеджер. Ви можете зв’язатися зі мною за номером телефона, і я з радістю відповім на ваші запитання!

+380443344848

Або залиште свій номер, і ми вам зателефонуємо.

  Зв’яжіться з нами:

  Залишились запитання?

  Заповніть форму зворотнього зв’язку, і ми зателефонуємо вам найближчим часом!   Записатись по Viber/ Telegram:

   Адреса

   м. Київ
   пр-т Героїв Сталінграду, 4а

   Часи роботи

   Понеділок - п’ятниця 8:00-20:00

   Субота - 8:00-16:00

   Залишити заявку