Science center - Клініка алергології та імунології AіrDOC
+380443344848

Науковий центр

Професійна команда лікарів — головний капітал AirDOC. У нас працюють визнані експерти та лідери думок в різних галузях медицини, викладачі профільних кафедр медичного університету та інституту післядипломної освіти.

Лікарі AirDOC неодноразово брали участь в розробці національних гайдлайнів. Вони є авторами численних наукових публікацій, мають багатий досвід проведення клінічних досліджень, а також впровадження в Україні нових, доказових методів діагностики та лікування алергічних захворювань.

Ми прагнемо ділитися знаннями та досвідом з колегами, для того, щоб лікування алергії в Україні базувалося на спільних принципах, було доказовим, прогресивним, результативним. А ще дуже важливо, щоб воно залишалось узгодженим між лікарями різних спеціальностей.

З метою формування єдиного наукового консенсусу стосовно діагностики та лікування алергії на базі клініки AirDOC створено навчальний центр. Це науково-практичний простір для спілкування в форматі «лікар — лікарю».

Тут ми створюємо культуру лікування, головними цінностями якої будуть доказовість, прогресивність, увага до потреб пацієнта.

Спілкування з колегами, навчання молодих лікарів допомагають нам масштабувати наші цінності та допомогти більшій кількості пацієнтів отримати доступ до сучасного лікування алергії.

 • Формуючи команду AirDOC ми мали два головні критерії: висока кваліфікація кожного лікаря та здатність до командної роботи. І нам, я вважаю, це вдалося: у нас працюють досвідчені, доказові, емпатійні лікарі, які здатні до патнерського діалогу.

  На жаль, хворих алергією стає більше щороку, тому українським алергологам необхідно узгоджувати спільні принципи роботи, мати простір для обговорень та обміну досвідом, а також вміти вести постійний діалог з колегами інших спеціальностей.

  Саме для цього ми створили наш навчальний центр – щоб масштабувати наші цінності, пропагувати доказову медицину, важливість партнерства з пацієнтом, комплексність підходів.

  Лілія Іванівна Романюк

  Лікар-алерголог, пульмонолог, доктор медичних наук, співзасновник та медичний директор клініки AirDOC.

 • AirDOC – це справді відкрита клініка. Ми віримо в те, що чим більше є сучасних, прогресивних лікарів, тим вища обізнаність пацієнтів, тим менше міфів та упередежень.

  Наша відкритість до колег та прагнення ділитися з ними досвідом – це частина нашої місії.

  Анастасія Левченко

  Лікар-терапевт, алерголог, лікар УЗД, кандидат медичних наук.

Ми відкриті!

Ми віримо в те, що життя варте того, щоб жити його без алергії.

Ми хочемо, щоб в це повірили якомога більше людей.

Працюємо з найкращими фахівцями, ділимося досвідом, навчаємося та навчаємо колег.

We will always help!

Good day! My name is Maria, I am your personal manager. You can contact me by phone and I will be happy to answer your questions!

+380443344848

Or leave your number and we will call you.

  Contact us:

  Questions left?

  Fill out the feedback form and we'll get back to you soon!   Sign up for Viber / Telegram:

   Address

   Kyiv
   Heroes of Stalingrad Avenue, 4a

   Working hours

   Monday to Friday 8:00 to 20:00

   Saturday - 8: 00-16: 00

   Залишити заявку